Loading...
Home_sk2018-09-06T08:10:26+00:00

EISC s.r.o.
NÁSTROJÁREŇ EISC

V EISC s.r.o. Vám môžeme poskytnúť odborné technické znalosti v oblasti výroby, opravy a modifikácií vstrekovacích foriem na plast a zinok a vyfukovacích foriem. Vyrábame tiež kontrolné a meracie prípravky a poloautomatické stroje. S kompletným strojným vybavením sme schopní poskytnúť kompletný servis – ponúkame Vám CNC, EDM, WEDM a iné potrebné nástrojárske vybavenie.
Ponúkame tiež laserové, Tig a Mikro-tig navarovanie. Náš plne vyškolený kolektív môže vykonávať vysoko kvalitné opravy v krátkych termínoch, flexibilita je napokon silnou stránkou našej spoločnosti. Formy dodávame po celej Slovenskej republike, Česku, Írsku, Veľkej Británii a do dalších krajín. Nové formy sme schopní vyrobiť až do hmotnosti 10t.

PREDAJ (spotrebný tovar a stroje)

EISC s.r.o. uspokojí takmer všetky každodenné požiadavky na spotrebný tovar z oblasti vstrekovania plastov. Rýchlospojky, hadice, ošetrujúca chémia, manipulačná technika a mnoho ďalšieho. Toto všetko je Vám k dispozícii za veľmi výhodné ceny a rychlé dodanie je samozrejmosťou. Ponúkame taktiež ďaľšie periférie, ako sú regulátory horúcich vtokov. Vytvárame design pre šneky, špičky, cylindre. Všetko si môžete prezrieť na našom e-shope.
Našim cieľom je dostať naše výrobky čo najrýchlejšie a za najlepšiu možnú cenu priamo k zákazníkovi a zachovať si kvalitu. Distribuujeme do Slovenskej republiky , Českej republiky, Maďarska a Írska.

E-SHOP

NOVINKY

European Industrial Supply Company s.r.o.

Sídlo : Tehelná 20, 052 01 Spišská Nová Ves
Nástrojáreň : Radlinského 17, 052 01 Spišská Nová Ves


Web: eisc.sk